Mogelijke uitstapjes bij deze vakantie

Landgoed de Bonte Belevenis
In de sfeervolle boerenschuren zijn verschillende ambachten te zien en te doen, zoals: zeep maken, bier brouwen, brood bakken en kaarsen maken.

Garnalen vissen
De schipper kan je alles vertellen over het vangen van garnalen. Wie wil, mag ze ook proeven.

Jan Plezier
Met een huifkar, getrokken door Belgische trekpaarden, naar de Slufter. Onderweg zie je allerlei dieren die op Texel leven.

Zelfpluktuin
In deze tuin kun je zelf je fruit plukken. Daarna kun je heerlijk genieten van koffie met aardbeientaart of een ijsje op het terras.

Ecomare
Ook kunnen we Ecomare bezoeken. Hier kun je alles te weten komen over de natuur en dieren op en rondom Texel.

Winkelen
In De Cocksdorp zelf of in één van de andere leuke dorpen op het eiland, zoals Den Burg of Den Hoorn.

Texels Bierbrouwerij
Het bier heeft een hele eigen smaak, erg lekker! Wil jij weten hoe dit wordt gemaakt? Ga dan naar de rondleiding in de bierbrouwerij van Texel.

Museum Kaap Skil
In het openluchtmuseum worden doordeweeks oude ambachten gedemonstreerd: touwslaan, netten boeten, smeden, spinnen. De tentoonstellingen in de verschillende gebouwen gaan over heel uiteenlopende onderwerpen. Wel hebben ze allemaal te maken met het leven in, op en aan de zee.

Schapenboerderij
Op Texel wonen bijna evenveel schapen als mensen. Vind jij schapen ook zo leuk? Op de Schapenboerderij kan je knuffelen met schapen. Misschien zijn er ook wel lammetjes! Als je wilt mag je ook even in de trekker zitten voor een foto, of kijk rond naar alle andere dieren op de boerderij.